Portisan Tanıtım Videomuz Sizlerle...

hakkımızda

Portisan İskele ve Kalıp Sanayi A.Ş, 1977 yılında Avrupa’dan Türkiye’ye gerçekleştirdiği ilk teknolojik transferle inşaat ve kalıp sektöründe önemli bir dönemeç başlatmıştır. Portisan, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde 37.000 m² toplam alan üzerine kurulu, 24.000 m² kapalı alana sahip, son teknoloji malzeme ve ekipmanlarla donatılmış modern fabrikasında üretim yapmaktadır. Küresel pazarda etkin bir konumda bulunan Portisan, ürünlerini 65’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Portisan, geçmişten bugüne çeşitli mimari kompleks inşaat projelerinde geniş bir kullanım alanı bulmuştur. Mühendislik birikimi ve deneyimini yenilikçi bir perspektifle birleştirerek ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiş ve ileri düzey üretim teknolojilerini benimseyerek sektörde öncü bir rol üstlenmiştir.

Portisan İskele ve Kalıp Sanayi A.Ş, konularında uzman, deneyimli ve tecrübeli mühendis kadrosuyla projelendirme ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kalitesinden ödün vermeden inşaat sektörüne güvenilir hizmet sunan Portisan, modern teknoloji ve küresel standartlara uygun üretim anlayışıyla geleceğe yönelik sağlam adımlar atmaya devam etmektedir.
“Optimal Çözüm, Yüksek Kalite, Hızlı Teslimat…İhtiyacınız Olan Her Şey En İyi Şekilde!”

Portisan Kalıp ve İskele Sistemleri A.Ş.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Portisan İskele ve Kalıp A.Ş., 1977 yılından bu yana inşaat sektörüne güvenle hizmet veren, Türkiye’nin lider iskele ve kalıp üreticisidir. Vizyonumuz, inşaat sektörünün tüm ihtiyaçlarına yönelik, yüksek kaliteli, güvenli ve yenilikçi iskele ve kalıp sistemleri üreterek, global bir marka olmaktır.
Bu vizyonumuz doğrultusunda, aşağıdaki hedeflere ulaşmak için çalışıyoruz:

 • Mühendislik birikimi ve deneyimimizi yenilikçi bir anlayışla birleştirerek, ürün yelpazemizi sürekli olarak geliştirmek ve ileri düzey üretim teknolojilerini kullanarak hayata geçirmek.
 • Deneyimli mühendis kadrosuyla projelendirme ve satış sonrası teknik desteğiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
 • Dünyanın önde gelen iskele ve kalıp üreticilerinden biri olmak.
 • Portisan İskele ve Kalıp A.Ş., bu hedeflere ulaşmak için, çalışanlarının bilgi ve becerilerini sürekli geliştirmeye, teknolojiyi yakından takip etmeye ve çevreye duyarlı üretim yapmaya kararlıdır.
  Portisan İskele ve Kalıp A.Ş., inşaat sektörünün güvenilir ve yenilikçi ortağı olmaya devam edecektir.

Portisan İskele ve Kalıp A.Ş. inşaat sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamak için, yüksek kaliteli, güvenli, ve yenilikçi iskele ve kalıp sistemleri üreterek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.
Misyonumuz doğrultusunda, aşağıdaki değerleri benimsiyoruz;

 • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve karşılamak için çalışıyoruz.
 • Ürün ve hizmetlerimizi, uluslararası standartlarda kaliteyle üretiyoruz ve sunuyoruz.
 • İş güvenliğini ve çalışma koşularını en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz.
 • Sektöredeki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve teknolojik çözümler sunuyoruz.

  Portisan İskele ve Kalıp A.Ş inşaat sektöründe küresel bir marka olmak için çalışarak, güvenilir ve yenilikçi ortağı olmaya devam edecektir.

Portisan Kalıp ve İskele Sistemleri A.Ş.

YÖNETİM KURULU

Hüseyin ERDEM

Yönetim Kurulu Başkanı

Emin TULUNAY

Yönetim Kurulu Üyesi

Özgür ÖZDAMAR

Yönetim Kurulu Üyesi